Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.edu.ua/handle/123456789/8222
Title: International and national legal counter terrorism measures in Nigeria
Other Titles: Міжнародні та національні правові заходи протидії тероризму в Нігерії
Authors: Messembe Obia, S.
Мессембе Обіа, С.
Citation: Messembe Obia S. International and national legal counter terrorism measures in Nigeria / S. Messembe Obia // Philosophy, Economics and Law Review. - 2021. - Volume 1, no. 2. – С. 188-197
Issue Date: 2021
Publisher: ДДУВС
Keywords: Terrorism
Boko Haram
Counter Terrorism
Law
Nigeria
тероризм
Боко Харам
боротьба з тероризмом
закон
Нігерія
Series/Report no.: DOI :10.31733/2786-491X-2021-2-188-197;
Abstract: One of the major aspects of the globalization era is the emergence of religious fundamentalism and terrorism. Islam is a way of life, inspired by the holy Quran, which prone peace. Its necessary to out pin that, not all Muslims are terrorist, but some are usually misled by radical teachings or religious order (fatwa) from radical leaders with no conscience. In their duty to establish a self-proclaimed caliphate, under the banner of Islam, such groups and individuals claim religious beliefs as source of legitimacy for jihadists tendencies. According to Sun Tzu, “You need not fear the results of a hundred battles”. This rule applies to counter terrorism strategy, for this paper explores national and international legal instruments implemented by the Nigerian government to combat terrorism, but first point the origin of Boko Haram. In essence, this paper evaluates the tenacity and challenges facing the mutations of terrorist activities on national security from a legal perspective.
Description: Одним із головних аспектів епохи глобалізації є поява релігійного фундаменталізму та тероризму. Іслам – це спосіб життя, натхненний священним Кораном, який схильний до миру. Необхідно пояснити, що не всі мусульмани є терористами, але деякі зазвичай вводяться в оману радикальними вченнями або релігійними наказами (фетвами) радикальних лідерів без совісті. У своєму обовʼязку створити самопроголошений халіфат під прапором ісламу, такі групи та окремі особи заявляють, що релігійні переконання є джерелом легітимності тенденцій джихадистів. За словами Сунь Цзи, “Не треба боятися результатів ста битв”. Це правило стосується стратегії боротьби з тероризмом, оскільки в цій статті досліджуються національні та міжнародні правові інструменти, які впроваджує уряд Нігерії для боротьби з тероризмом, але спочатку вказується на походження Боко Харам. По суті, ця стаття оцінює стійкість та виклики, з якими стикаються зміни терористичної діяльності щодо національної безпеки з правової точки зору. Телефонний дзвінок президента Трампа до президента Бухарі у 2017 році був його першою розмовою з лідером країн Африки через серйозні проблеми безпеки в Нігерії. У квітні 2018 року Бухарі був прийнятий президентом Трампом у Білому домі, оскільки помічник держсекретаря США з питань Африки Тібор Надь висловив зацікавленість у тому, щоб Нігерія відігравала активну роль у підтриманні миру та просуванні демократії в Африці. Країна, охоплена релігійною войовничістю та історичними конфліктами, боротьба з тероризмом вимагає сили, а не діалогу. Про суверенітет Нігерії не можна домовитися ні з якою особою, ні з релігійною екстремістською групою, навіть з Боко Харам. Марк Габріель зазначає, що “релігійно мотивований терорист не збирається вести переговори, і він не буде задоволений частковими поступками”. Таким чином, національна та регіональна стратегія боротьби з тероризмом проти Боко Харам підходить для відновлення міцного миру. Однак “Боко Харам” є симптомом зростаючої неспроможності світового керівництва вирішити фундаментальний конфлікт, який залишається потужним з 20-го століття. Таким чином, “Боко Харам” є викликом не тільки Нігерії, але й глобальною загрозою, оскільки вона віддана іншим терористичним групам, наприклад, таким, як ІДІЛ.
URI: https://er.dduvs.edu.ua/handle/123456789/8222
Appears in Collections:Philosophy, Economics and Law Review. - 2021. - Volume 1, no. 2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
18.pdf390,92 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.